Team

DIRECTEUR

Elviera Velghe
elviera.velghe@fomu.be


ZAKELIJKE ONDERSTEUNING

Bauke Schroeven, Stafmedewerker zakelijk beleid
bauke.schroeven@fomu.be

Dominique Dervoigne, Business development, friends & events
dominique.dervoigne@fomu.be

Atika El Aamraoui, Financieel medewerker
atika.elaamraoui@fomu.be

 

CURATOREN

Portfolio's en tentoonstellingsvoorstellen kun je indienen via portfolio@fomu.be

Rein Deslé, Curator & editor
rein.desle@fomu.be

Joachim Naudts, Curator & editor
joachim.naudts@fomu.be

Ingrid Leonard, Assistent-curator
ingrid.leonard@fomu.be

Pamela Evbuomwan, Projectmedewerker .tiff
pamela.evbuomwan@fomu.be


PERS & COMMUNICATIE

Isabelle Willems, Verantwoordelijke pers & communicatie
+32 (0)470 76 06 97
isabelle.willems@fomu.be

Soetkin Bruneel, Medewerker pers & communicatie
+32 (0)470 76 06 98
soetkin.bruneel@fomu.be

 

PUBLIEKSWERKING

Tinne Langens, Verantwoordelijke publiekswerking
tinne.langens@fomu.be

Naomi Vandenbroeck, Medewerker publiekswerking
naomi.vandenbroeck@fomu.be

Waffa Laâmimach, Reservaties en administratie publiekswerking
+32 (0)3 242 93 20
waffa.laamimach@fomu.be

Farhiya Abdillahi Ahmed, Projectmedewerker publiekswerking
fariha.abdillahiahmed@fomu.be

Karolien Bogaerts, Projectmedewerker publiekswerking
karolien.bogaerts@fomu.be

 

© Zoë De Bock

Gidsen en workshopbegeleiders: Karolien Bogaerts, Geertje Cools, Milenko Divjak, Sandra Driljeux, Mieke Lamiroy, Maureen Magerman, Rio Staelens, Barbara Van den Eynde, Toon Van Hoof, Lise Lotte Ten Voorde, Elizabeth Geerts, Els De Ridder, Gideon Hakker, Sanne Voets, Yentl Ceuppens, Henri Ardui, Hadewych Cocquyt, Liesje Deckmyn, Bart Hendrickx, Gwendolin van Jole, Hanne van Dyck, Peter D’Hoine, Sharon Lichtfeld, Ash Bowland, Dorien De Clippel, Nathalie Goossens, Jaouad Alloud, Lena Divjak & Shalini van den Langenbergh

 

COLLECTIEBEHEER

Ann Deckers, Hoofd Collectie - Restauratie & Conservatie
ann.deckers@fomu.be

Tamara Berghmans, Curator & onderzoeker
tamara.berghmans@fomu.be

Caroline Vincart, Curator & onderzoeker
caroline.vincart@fomu.be

Lander Van Neygen, Registratie & onderzoek
lander.vanneygen@fomu.be

Michiel Demaeght, Registratie & onderzoek
michiel.demaeght@fomu.be

Guy Voet, Fotostudio
guido.voet@fomu.be

Sofie Meuwes, Restauratie & conservatie
sofie.meuwes@fomu.be

Ellen Fransen, Administratief medewerker collectie
+32 (0)3 242 93 25
ellen.fransen@fomu.be

Annelies Dalemans, Projectmedewerker waarderen
annelies.dalemans@fomu.be

Tycho Van Essel, Inlijster
tycho.vanessel@fomu.be

 

BIBLIOTHEEK

Inneke Daghelet, Bibliothecaris
inneke.daghelet@fomu.be

Vera Joris, Bibliotheekmedewerker
+32 (0)3 242 93 18
vera.joris @fomu.be

ADMINISTRATIE EN LOGISTIEK

Linda Ooms, Directieassistente
+32 (0)3 242 93 05
linda.ooms@fomu.be

Jan Siebens, Hoofd logistiek
jan.siebens@fomu.be

Stefan Kunnecke, Technisch assistent
stefan.kunnecke@fomu.be

Manor Grunewald, Technisch assistent
manor.grunewald@fomu.be


MUSEUMSHOP

Tanja Vereyken, Verantwoordelijke museumshop
tanja.vereyken@fomu.be

Baliebediendes: Farah Vandewalle, Bloeme van Bon, Charis Putseys, Tanja Vereyken & Sylvie Vandenbergh

ERFGOEDBEWAKING & ONDERHOUD

Kaatje Claes, Experte beveiliging & bewaking (Leidinggevende A-bewaking)
kaatje.claes@demuseumstichting.be

Louis Thomas, Werkleider
louis.thomas@fomu.be

Erfgoedbewakers: Dirk Bulens, Veerle Goovaerts, Khali Lagmaui, Frederik Saey, Marie-Jeanne Servaes, Nergiz Tekin, Bob Van Ruyssevelt, Ilse Van De Weyer, Jan Viaene, Sonia Van Dyck, Sven Visterin

Ticketdame: Khadija Alfaoui

Schoonmaakpersoneel: Said Bouzahzah, Arianne Van De Walle, Emine Mustafa, Demirana Jusuf & Andrea Montecinos