Team

DIRECTEUR

Elviera Velghe
+32 (0)3 242 93 06
elviera.velghe@fomu.be


ZAKELIJKE ONDERSTEUNING

Bauke Schroeven, Stafmedewerker zakelijk beleid
+32 (0)3 242 93 21
bauke.schroeven@fomu.be

CURATOREN

Portfolio's en tentoonstellingsvoorstellen kun je indienen via portfolio@fomu.be

Rein Deslé, Curator & editor
+32 (0)3 242 93 08
rein.desle@fomu.be

Joachim Naudts, Curator & editor
+32 (0)3 242 93 11
joachim.naudts@fomu.be

Ingrid Leonard, Assistent-curator
+32 (0)3 242 93 09
ingrid.leonard@fomu.be

PERS & COMMUNICATIE

Isabelle Willems, Verantwoordelijke pers & communicatie
+32 (0)3 242 93 23
isabelle.willems@fomu.be

Yasmine Delvaux, Medewerker pers & communicatie
+32 (0)3 242 93 03
yasmine.delvaux@fomu.be

 

PUBLIEKSWERKING

Tinne Langens, Verantwoordelijke publiekswerking
+32 (0)3 242 93 01
tinne.langens@fomu.be

Naomi Vandenbroeck, Assistent publiekswerking
+32 (0)3 242 93 26
naomi.vandenbroeck@fomu.be


Gidsen en workshopbegeleiders: Karolien Bogaerts, Geertje Cools, Milenko Divjak, Sandra Driljeux, Mieke Lamiroy, Ingrid Leonard, Maureen Magerman, Rio Staelens, Barbara Van den Eynde, Toon Van Hoof, Dries Segers, Lise Lotte Ten Voorde, Elizabeth Geerts, Els De Ridder, Gideon Hakker & Sanne Voets 





COLLECTIEBEHEER

Ann Deckers, Hoofd Collectie - Restauratie & Conservatie
+32 (0)3 242 93 13
ann.deckers@fomu.be

Tamara Berghmans, Curator & onderzoeker
+32 (0)3 242 93 12
tamara.berghmans@fomu.be

Lander Van Neygen, Registratie & onderzoek
+32 (0)3 242 93 04
lander.vanneygen@fomu.be

Michiel Demaeght, Registratie & onderzoek
+32 (0)3 242 93 33
michiel.demaeght@fomu.be

Guy Voet, Fotostudio
+32 (0)3 242 93 15
guido.voet@fomu.be

Roger Casteleyn, Inlijstatelier
+32 (0)3 242 93 38
roger.casteleyn@fomu.be

Sofie Meuwes, Restauratie & conservatie
sofie.meuwes@fomu.be

Silvia Monterde, Administratief medewerker collectie
+ 32 (0)3 242 93 32
silvia.monterde@fomu.be

BIBLIOTHEEK

Inneke Daghelet, Bibliothecaris
+32 (0)3 242 93 14
inneke.daghelet@fomu.be

Vera Joris, Bibliotheekmedewerker
+32 (0)3 242 93 18
vera.joris @fomu.be

ADMINISTRATIE, FINANCIEN EN LOGISTIEK

Tom Peeters, Directieassistent, financiën & administratie
+32 (0)3 242 93 06
tom.peeters@fomu.be

Jan Siebens, Logistiek medewerker
+32 (0)3 242 93 07
jan.siebens@fomu.be

MUSEUMSHOP

Tanja Vereyken, Verantwoordelijke museumshop
+32 (0)3 242 93 22
tanja.vereyken@fomu.be

Baliebediendes: Farah Vandewalle, Bloeme van Bon, Charis Putseys, Tanja Vereyken & Sylvie Vandenbergh

ERFGOEDBEWAKING & ONDERHOUD

Kaatje Claes, Experte beveiliging & bewaking (Leidinggevende A-bewaking)
+32 (0)3 242 93 16
kaatje.claes@provincieantwerpen.be

Phong Huynh, Werkleider
+32 (0)477 96 33 09
phong.huynh@provincieantwerpen.be

Erfgoedbewakers: Veerle Goovaerts, Frederik Saey, Walter Geldolf, Khalifa Lagmaui, Robert Van Ruyssevelt, Lieve Van Den Boogaert, Nergiz Tekin, Stefan Künnecke, Dirk Bulens, Christel Dierckx, Johan Delcroix, Raf Lippens & Jan Viane

Ticketdame: Khadija Alfaoui

Schoonmaakpersoneel: Said Bouzahzah, Arianne Van De Walle, Emine Mustafa, Demirana Jusuf, Nele Maes & Andrea Montecinos