Team

DIRECTEUR

Elviera Velghe
+32 (0)3 242 93 06
elviera.velghe@fomu.be


ZAKELIJKE ONDERSTEUNING

Bauke Schroeven, Stafmedewerker zakelijk beleid
+32 (0)3 242 93 21
bauke.schroeven@fomu.be

Dominique Dervoigne, Business development, friends & events
+32 (0)3 242 93 29
dominique.dervoigne@fomu.be

Atika El Aamraoui, Financieel medewerker
+32 (0)3 242 93 06
atika.elaamraoui@fomu.be


CURATOREN

Portfolio's en tentoonstellingsvoorstellen kun je indienen via portfolio@fomu.be

Rein Deslé, Curator & editor
+32 (0)3 242 93 08
rein.desle@fomu.be

Joachim Naudts, Curator & editor
+32 (0)3 242 93 11
joachim.naudts@fomu.be

Ingrid Leonard, Assistent-curator
+32 (0)3 242 93 09
ingrid.leonard@fomu.be

PERS & COMMUNICATIE

Isabelle Willems, Verantwoordelijke pers & communicatie
+32 (0)3 242 93 23
isabelle.willems@fomu.be

Soetkin Bruneel, Medewerker pers & communicatie
+32 (0)3 242 93 03
soetkin.bruneel@fomu.be

 

PUBLIEKSWERKING

Tinne Langens, Verantwoordelijke publiekswerking
+32 (0)3 242 93 01
tinne.langens@fomu.be

Naomi Vandenbroeck, Medewerker publiekswerking
+32 (0)3 242 93 26
naomi.vandenbroeck@fomu.be

Sarah Keuleneer, Reservaties en administratie publiekswerking
+32 (0)3 242 93 20
sarah.keuleneer@fomu.be

 

Gidsen en workshopbegeleiders: Karolien Bogaerts, Geertje Cools, Milenko Divjak, Sandra Driljeux, Mieke Lamiroy, Maureen Magerman, Rio Staelens, Barbara Van den Eynde, Toon Van Hoof, Lise Lotte Ten Voorde, Elizabeth Geerts, Els De Ridder, Gideon Hakker, Sanne Voets, Valentina Stellino, Dominique Osier, Floor Knuyt, Yentl Ceuppens, Henri Ardui, Elise Boutsen, Hadewych Cocquyt, Liesje Deckmyn, Bart Hendrickx, Doris Vanistendael, Dunya Roos, Gwendolin van Jole, Hanne van Dyck, Nelly Wittocx, Peter D’Hoine, Sharon Lichtfeld & Shalini van den Langenbergh

 

COLLECTIEBEHEER

Ann Deckers, Hoofd Collectie - Restauratie & Conservatie
+32 (0)3 242 93 13
ann.deckers@fomu.be

Tamara Berghmans, Curator & onderzoeker
+32 (0)3 242 93 12
tamara.berghmans@fomu.be

Caroline Vincart, Curator & onderzoeker
+32 (0)3 242 93 27
caroline.vincart@fomu.be

Lander Van Neygen, Registratie & onderzoek
+32 (0)3 242 93 04
lander.vanneygen@fomu.be

Michiel Demaeght, Registratie & onderzoek
+32 (0)3 242 93 33
michiel.demaeght@fomu.be

Guy Voet, Fotostudio
+32 (0)3 242 93 15
guido.voet@fomu.be

Roger Casteleyn, Inlijstatelier
+32 (0)3 242 93 38
roger.casteleyn@fomu.be

Sofie Meuwes, Restauratie & conservatie
sofie.meuwes@fomu.be

Ellen Fransen, Administratief medewerker collectie
+32 (0)3 242 93 25
ellen.fransen@fomu.be

BIBLIOTHEEK

Inneke Daghelet, Bibliothecaris
+32 (0)3 242 93 14
inneke.daghelet@fomu.be

Vera Joris, Bibliotheekmedewerker
+32 (0)3 242 93 18
vera.joris @fomu.be

ADMINISTRATIE, FINANCIEN EN LOGISTIEK

Linda Ooms, Directieassistente
+32 (0)3 242 93 05
linda.ooms@fomu.be

Jan Siebens, Logistiek medewerker
+32 (0)3 242 93 07
jan.siebens@fomu.be

MUSEUMSHOP

Tanja Vereyken, Verantwoordelijke museumshop
+32 (0)3 242 93 22
tanja.vereyken@fomu.be

Baliebediendes: Farah Vandewalle, Bloeme van Bon, Charis Putseys, Tanja Vereyken & Sylvie Vandenbergh

ERFGOEDBEWAKING & ONDERHOUD

Kaatje Claes, Experte beveiliging & bewaking (Leidinggevende A-bewaking)
+32 (0)3 242 93 16
kaatje.claes@provincieantwerpen.be

Phong Huynh, Werkleider
+32 (0)477 96 33 09
phong.huynh@provincieantwerpen.be

Erfgoedbewakers: Dirk Bulens, Johan Delcroix, Walter Geldolf, Veerle Goovaerts, Khali Lagmaui, Raf Lippens, Frederik Saey, Marie-Jeanne Servaes, Nergiz Tekin, Bob Van Ruyssevelt, Ilse Van De Weyer, Jan Viaene

Ticketdame: Khadija Alfaoui

Schoonmaakpersoneel: Said Bouzahzah, Arianne Van De Walle, Emine Mustafa, Demirana Jusuf, Nele Maes & Andrea Montecinos